KURUMSAL

Anasayfa

Kurumsal

 

ULUSLARARASI FRIGO TAŞIMACILIĞI

hdnakliyat@hotmail.com

Uluslararası Nakliyat/Depolama/Dağıtım Hizmetlerini, Müşterisine, Çalışanına, Çevreye, Yasalara Saygılı Olarak, Güvenilir, Yenilikçi , Yaratıcı Kimliği Ve Gelişen Teknolojisi İle Veren Bir Kuruluş Olmak!...

Sektörde Örnek, Öncü, Güvenilir Olmayı Ve İstikrarla Büyümeyi Uzun Vadede Gerçekleştiren Uluslararası Nakliyat/Depolama/Dağıtım Markası Olmak!...

Tüm faaliyetlerimizi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimizle ortak kurum kültürü bilinci altında, ileri teknolojiyi kullanarak, güçlü partner ağı ve topluma, yasalara yararlı olmak için özen gösteren bir bilinçle zamanında ve sürekli gelişmeyi içeren kalite bilinci içerisinde gerçekleştirmektir.

HD NAKLİYAT ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistemi faaliyetlerini, gereklerini ve prosedürlerini yerine getiren ve bunu belgelendirmiş bir firmadır.HD NAKLİYAT; firma merkezi Almanya’da bulunan TUV tarafından yapılan belgelendirme tetkiki sonucu ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almıştır.

Ayrıca her yıl TUV tarafından  standartlara uygunluğunun takibi için takip tetkik denetimi yapılmaktadır. Bu yıl yapılan denetimde firmamızın standartlara uygunluğunu tespit edilmiştir.HD NAKLİYAT; müşteri odaklılık ilkesiyle yola çıkarak müşteri memnuniyetini, müşteri beklentileri en üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir

 

HD NAKLİYAT'da her süreçte olduğu gibi işe seçme ve yerleştirme sürecindeki uygulamalar da KYS dahilinde tanımlanmıştır.

HD NAKLİYAT'lı olabilmek için yapılması gereken ilk işlem; İş Başvuru Formu doldurarak İnsan Kaynaklarına fax veya internet yoluyla başvuruda bulunmaktır. Yapılan başvurular merkez İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenli olarak takip edilmekte ve ihtiyaca göre değerlendirilmektedir. HD Nakliyat'da her pozisyon için aranan özellikler tanımlı olup, adaylar başvurdukları pozisyonun gerektirdiği niteliklere uygunluk açısından ön değerlendirmeden geçtikten sonra, uygun bulunan adaylar şirketimize çağrılmaktadır. İlk görüşme İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmekte olup, görüşme mülakat ve yazılı sınav uygulamalarından oluşmaktadır. Yapılan değerlendirmeler neticelendiğinde olumlu görülen başvuru sahibi, işe alınacağı departmanın yetkilisi ile görüştürülmek üzere şirkete bir kez daha davet edilir. Yapılan yüz yüze görüşme sonucu kişinin işe alınıp alınmayacağına karar verilir ve kendisine haber verilir.

İşe alınan personel gerekli evrakları tamamlayıp işe başladığında oryantasyon programı başlatılır. Hd Nakliyat'da her pozisyonun göreceği oryantasyon programı önceden bellidir. İnsan Kaynakları tarafından kişinin adına açılan formdaki bilgiler doğrultusunda kişi oryantasyon eğitimini tamamlar ve ardından işe bilfiil başlar.

Şube ve bölge müdürlüklerimizde personel işlemleri, merkez ile koordineli olarak, personel özlük işleri temsilcileri tarafından yapılır ve izlenir.

Sürücü personel işe alım süreci de, iş başvurularının, İnsan Kaynakları Müdürlüğüne ve/veya Araç Trafik Müdürlüğüne ulaştırılması ile başlar. Adaylar ile mülakat, Araç Trafik departmanı yetkilileri tarafından gerçekleştirilir. Gerek sözlü gerekse araç parkında uygulamalı test sürüşleri ile adayın uygunluğu değerlendirilir.

Hd Nakliyat, tespit ettiği eğitim ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı eğitim programları çerçevesinde personel eğitimleri organize etmektedir. Eğitimlerin bir kısmı Hd Nakliyat Eğitim Portföyünde tanımlı iç eğitmenler tarafından verilirken bir kısmı firma dışı eğitmenlerden indoor veya outdoor olarak alınmaktadır.

Hd Nakliyat'da çalışanların performansı, belli periyotlarda tekrarlanan Performans Değerlendirme Yöntemine göre ölçülür. Çalışanların mevcut eğitim durumları, Hd Nakliyat eğitimlerindeki başarısı ve katılımı, şirket hedeflerine katkısı, yetkinlik ve mesleki bilgi ve becerileri birer performans değerlendirme kriteridir.

Ayrıca yönetime kılavuzluk eden "Personel Memnuniyet Anket" çalışması ile personelin mevcut memnuniyet oranı tespit edilerek, imkanlar doğrultusunda gerekli iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır.

 

 

Staj İmkanı; Hd Nakliyat'da fulltime çalışma imkanı yanında, yarı zamanlı çalışma veya staj yapma imkanı da bulunmaktadır. Başvurular İnsan Kaynakları Müdürlüğüne ulaştırılmak kaydı ile ihtiyaç doğrultusunda, öğrenciler uzun tatil dönemlerini Hd Nakliyat'da çalışarak değerlendirebilirler.

 

Misyonumuz:

Vizyonumuz:

Kalite Politikamız:

Kalite Tarihçemiz:

İnsan Kaynakları:

HD NAKLİYAT ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistemi faaliyetlerini, gereklerini ve prosedürlerini yerine getiren ve bunu belgelendirmiş bir firmadır.

 

Site Maps:

İletişim:

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Site Maps:

Adreslerimiz:

Merkez: Yeni Mahalle M.Akif Cad. İlker Durmaz Apt.Kat:2No:27 Reyhanlı/HATAY

Tel: +90 326 413 55 25

Fax:+90 326 413 35 55

 

© 2016 HD Nakliyat. All Rights Reserved.